Назар Король та його скульптурна майстерня працює із такими матеріалами, як граніт, мармур, пісковик, вапняк, бронза, бетон, гіпс, дерево…

Вибравши матеріал для скульптурної композиції ви визначаєте її колір, фактуру, та саме головне – довговічність роботи.

 

Мармур 

Мармур – дивовижний камінь, з якого виконують скульптури, пам’ятники, фонтани, каміни, сходи, використовують в архітектурі, як облицювальний матеріал. Завдяки красі фактури, різноманітті відтінків, забарвлень кольору у ньому уживається величність і простота, яка охоче використовується, як в інтер’єрі так і в екстер’єрі. Правильна, вміла обробка мармуру, дозволяє втілити на світ неповторні архітектурні об’єкти, скульптури, надгробні пам’ятники, каміни, сходи. Мармур – довговічний камінь,  стійкий до атмосферних опадів, низьких та високих температур. Мармур дозволяє створювати виразний і гармонійний образ. Скульптурні роботи виконані у мармурі стають символом достатку, і несуть естетичну цінність, найпрекрасніші твори скульптури виконані саме у мармурі.

В нас ви можете заказати з мармуру скульптури, каміни, фонтани, сходи, надгробні пам’ятники за індивідуальними ескізами.

 

Граніт

Граніт – магматична гірська порода зернистої структури. Це довговічний камінь,  стійкий до атмосферних опадів, низьких та високих температур. Незважаючи на свою міцність граніт легко піддається обробці. Він є чудовим матеріалом для скульптури, надгробних пам’ятників, сходів та архітектурних рішень.. Існують граніти різних кольорів – чорні, зелені, сірі, червоні, коричневі… Особливо ефектно дивиться поєднання різних видів граніту, із різноманітними фактурами і відтінками, що дозволяє створювати ексклюзивні надгробні пам’ятники, скульптури. Граніт стійкий до стирання. Тому здатний зберігати століттями первозданний вигляд. Цей натуральний камінь завжди використовувався там, де потрібні були ефектні композиції й архітектурні ансамблі. Багато пам’ятників старовини, виконані із граніту, збереглися до наших днів, майже не втративши своєї первозданної форми.

В скульптурній майстерні ви можете замовити скульптуру, надгробні пам’ятники, сходи з різних відтінків граніту, виконані професійним скульптором. Під ваш індивідуальний ескіз  ми зробимо скульптуру, надгробний пам’ятник з граніту, запропонуємо великий вибір каменю, архітектурне рішенням.

 

Пісковик

Пісковик – осадова гірська порода, що складається з зерен піску, зцементованого глинистим, кременистим та іншим матеріалом. Це камінь стійкий до атмосферних та температурних впливів, досить міцний. Пісковики є різноманітних відтінків: молочний, сірий, коричневий, червоний… Архітектори, скульптори та каменярі охоче працюють із цим матеріалом, він ідеально підходить для скульптур, фонтанів, камінів, різьблення орнаментів, гробниць, надгробних пам’ятників, сходів, точіння колон, ваз. Сучасні технології дозволяють зберегти його зовнішній вигляд. На Личаківському кладовищі стоять скульптури, гробниці, пам’ятники виготовлені у пісковику, яким поза 200 років. Львов прикрашають скульптури та фонтани виготовлені у цьому камені. Варто відзначити, що скульптури, каміни виконані в пісковику, завжди позитивно сприймаються глядачем і органічно вписуються в будь-яке середовище. Така скульптура стане чудовою прикрасою площі, парку, саду.

В нас можна заказати гробниці, надгробні пам’ятники, скульптури виконані в пісковику, які будуть відрізнятися якісною професійною роботою, складною різьбою та ексклюзивним виглядом.

 

   Вапняк 

Вапняк – осадова гірська порода, що складається головним чином з кальциту з домішками глинистого матеріалу, кремнезему, оксидів заліза та інших. Найчастіше використовується в будівельних матеріалах, хімічній та металургійній промисловості. Стійкий до атмосферних та температурних впливів, еластичний, міцний, довговічний, завдяки цьому роботи з вапняку зберігаються століттями. Сучасні технології дозволяють зберегти поверхню каменю незмінною. Цей матеріал є дуже зручним в обробці, властивості каменю відкривають перед нами безкрайній простір для діяльності та фантазії, з нього виготовляються скульптури, надгробні пам’ятники, каміни, фонтани, сходи.  Вапняк може бути найрізноманітніших кольорових відтінків, зокрема, це – жовтий, білий, молочний, рожевий, сірий, зелений, коричневий,… Велика кольорова гамма каменю дозволяє скульптурам створювати неповторні роботи  в поєднанні різних відтінків і фактур. Вапняк дивовижним чином змінює естетку середовища, а його природна гармонія вносить у вигляд скульптури, камінів, сходів, надгробних пам’ятників елемент неповторності.

Виготовляємо оригінальні надгробні пам’ятники, гробниць, скульптур, сходів, фонтанів, авторських камінів.

 

 Бетон

Бетон – штучний каменеподібний матеріал, результат раціонально підібраної суміші в’яжучого, наповнювачів, води і, при потребі, спеціальних добавок. Бетон – найдоступніший матеріал для скульптури Він є стійкий до атмосферних та температурних впливів. Робота над подібним видом скульптури не займає багато днів, не вимагає великих витрат. Скульптуру з бетону покривають різними засоби,  які надають їй кольору та фактури.

Виготовлення скульптури з бетону по індивідуальному заказу, різних форм та розмірів. Наша скульптурна майстерня має готові вироби:

   • скульптура Матір Божа  60 см. матеріал бетон;
   • скульптура Матір Божа  90 см. матеріал бетон;
   •  скульптура Матір Божа  180 см. матеріал бетон;
   •  скульптура Ангела  43 см. матеріал бетон;

Гіпс

Гіпс – один з найдавніших будівельних матеріалів, білого кольору або світло-сірого у вигляді порошку. Перевагами гіпсу є швидка сутичка і затвердіння. Недоліком гіпсу є те, що він є нестійкий до атмосферних та температурних впливів. Вироби з гіпсу використовуються у закритому приміщені. Наша скульптурна майстерня використовує професійні марками гіпсів, що забезпечує довговічність виробу. Ексклюзивні гіпсові ліпнини, скульптури, рельєфи, барельєфи, горельєфи, добавлять вишуканості у ваш інтер’єр. Скульптура з гіпсу може бути різних форм та розмірів, оздоблена різними засоби, завдяки чому набуває вигляду бронзи, мармуру…

Скульптор нашої майстерні візьме до уваги всі ваші побажання, запропонує вам той варіант, ексклюзивної гіпсової ліпнини, скульптури, який більше всього підійде до вашого дизайну інтер’єру та екстер’єру.

 

 Бронза

Бронза – суміш олова та міді, що була винайдена ще в III тис. до н. е.. Бронза володіє іншими властивостями, ніж камінь, що дозволяє відтворювати найдрібніші деталі у скульптурі. Пружність, в’язкість, пластичність бронзи дають можливість, не вдаючись до додаткових опор, створювати складні, об’ємні композиції. Бронза ефектно дивиться у поєднанні з мармуром і гранітом,що дозволяє виготовляти елітні надгробні пам’ятники, меморіальні дошки, декоративну скульптуру… Вироби з бронзи покривається патиною і набуває цікавий шляхетний відтінок, що з роками не втрачає своїх дивовижних властивостей, не піддаючись впливу часу.

В нашій майстерні ви можете заказати з бронзи скульптуру, рельєф, барельєф, горельєф, надгробний пам’ятник…